ماشین جوجه کشی ایرانی

انواع دستگاه های جوجه کشی

در ایران انواع مختلفی از دستگاه های جوجه کشی خانگی و صنعتی وجود دارد . می توان انواع دستگاه های جوجه کشی چینی ، جوجه کشی کره ای ، جوجه کشی ایرانی و جوجه کشی خانگی را نام برد. بیشتر دستگاه های جوجه کشی چینی با نام های آرکام وارد ایران می شوند و به نام دستگاه جوجه کشی ساخت کره به فروش می رسند . اما متاسفانه افرادی که این دستگاه ها را خریداری می کنند هیچ گونه خدمات پس از فروشی به آنها تعلق نمی گیرد.

در این میان تولید کنندگان داخلی انواع ماشین های مختلفی از جنس گالوانیزه ،MDF ، چوبی و فولاد تولید می کنند که این محصولات بخاطر نامناسب بودن قالب آنها راندمانی معادل 20 درصد دارند. زنگ زدن بدنه ی گالوانیزه ( به غیر از گالوانیزه سفید ) و فولاد و یا رطوبت بافت MDF  و فرسایش و از بین رفتن بدنه پلاستیک از عواملی هستند که بر روی راندمان  این دستگاه ها تاثیر بسزایی می گذارند.

دستگاه جوجه کشی آرکام در ایران برند سازی شده ، به طوری که اگر در گوگل به دنبال آن بگردید متوجه خواهید شد که در جهان شرکت آرکام وجود دارد. نیمی از افراد سودجو دستگاه های جوجه کشی تقلبی و چینی را ارزان خریداری می کنند و در بازار ایران به نام دستگاه جوجه کشی خارجی می فروشند. آرکام نمونه هایی از ماشین هایی هستند که توسط چین تولید شده اند و بعضا” در ایران مونتاژ می شوند.  متاسفانه در ایران با نام اصلی کره ای عرضه می شوند.  ماشین های جوجه کشی کره ای اصلی در بازارها کمیاب هستند . نام این دستگاه های کره ای اصلی آرکام می باشد. قیمت این دستگاه ها نیز بسیار بالا  است.

دستگاه های جوجه کشی ایرانی

دستگاه های جوجه کشی ایرانی در کشور ایران تولید شده که کیفیت بهتری نسبت به دستگاه های جوجه کشی چینی دارند . یکی از سازنده های دستگاه جوجه کشی در ایران گروه صنعتی دی کیو شاپ (بلدرچین دماوند) می باشد که یکی از بهترین و باکیفیت ترین دستگاه های جوجه کشی را به بازار عرضه می کند. نمونه هایی از ماشین های جوجه کشی خانگی تولید دی کیو شاپ عبارتند از : dq30sh، dq40sh، dq50sh، dq100sh، dq150sh ، dq170sh ،dq200sh ،  که برای خرید و کسب اطلاعات بیشتر می توانید به فروشگاه آنلاین و اپلیکیشن دی کیو شاپ مراجعه فرمایید و از دیگر محصولات دیدن نمایید.

خدمات پس از فروش دستگاه جوجه کشی

گارانتی طلایی دستگاه جوجه کشی

دستگاه جوجه کشی ایرانی ، را باید از کمپانی معتبر و با صلاحیت خریداری نمایید تا بتواند بعد از فروش گارانتی معتبر و خدمات پس از فروش پاسخگو داشته باشد. دی کیو شاپ ، با کیفیت خوب و گارانتی طلایی و خدمات پس از فروش مطمئن ، به مشتریان این تعهد را تابحال داده است که با اطمینان خاطر دستگاه جوجه کشی خریداری نمایند ، چرا که شعار دی کیو شاپ همواره در راس کار قرار دارد ،  فروش پایان معامله نیست ؛ بلکه شروع تعهد ماست را اجرایی کرده است.

اپلیکیشن تخصصی دستگاه جوجه کشی

دی کیو شاپ همواره با در اختیار داشتن از گروه مجرب و تخصصی در زمینه جوجه کشی و پرورش انواع مختلف پرندگان اطلاعات به روز و جامع را به کاربران و مشتریان محترم ارائه داده است تا علاقمندان به کسب و کار جوجه کشی بتوانند با راهنمایی به موقع گروه فنی دی کیو شاپ به موفقیت دست یابند.

برای راحتی و در دسترس بودن اطلاعات به روز جوجه کشی و پرورش ، دی کیو شاپ بر آن شد تا اپلیکیشن تخصصی سیستم عامل اندروید و IOS را طراحی نماید تا برای تمامی کاربران سیستم عامل مورد استفاده قرار گیرد. اپلیکیشن فعال تخصصی جوجه کشی توسط مهندسین گروه فنی دی کیو شاپ به روز آوری شده و اطلاعات کامل را در اختیار شما علاقمندان محترم قرار خواهند داد.

لطفا” برای نصب اپلیکیشن سیستم عامل اندروید و یا IOS به لینک زیر مراجعه نمایید.

اپلیکیشن تخصصی جوجه کشی دی کیو شاپ

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

google analytics End google analytics