تخفیف زمستانه خرید دستگاه جوجه کشی
4.1 (82.86%) 7 vote[s]

تخفیف زمستانه خرید دستگاه جوجه کشی

دی کیو شاپ درراستای فرمایشات مقام معظم رهبری ، اقتصاد مقاومتی – تولید و اشتغال ، بهره وری بالا از توان علمی جوانان جویای کار این مرز و بوم اقدام به تخفیف زمستانه خرید دستگاه جوجه کشی کرده است.

دی کیو شاپ

دی کیو شاپ برای اشتغال زایی و کارآفرینی و کمک برای تولید کسب و کار جدید و همچنین کارآفرینی برای دیگران تابحال اقداماتی نظیر آموزش ، طراحی و معرفی بازار فروش و تخفیف های متعددی در نمایشگاه های مختلف داشته است که خداروشکر جوانان و افراد جویای کار از این طریق وارد بازار کار شدند و مشتریان محترم با کمک دستگاه جوجه کشی این مجموعه تولیدات خود را روز به روز اضافه می کنند و گوشت و تخم پرندگان سالم و ارگانیک را روانه بازار می کنند.

دی کیو شاپ برخی از دستگاه جوجه کشی را با تخفیف ویژه زمستانه به مشتریان محترم تقدیم می کند ، تا با هدف اشتغال زایی و کمک به خرید مردم و تولید غذای سالم و عاری از آنتی بیوتیک و در نهایت جامعه سالم گام برداشته است. امید است با نیت خیر برای این طرح ، مشتریان محترم بتوانند با کیفیت ترین دستگاه جوجه کشی را در اختیار داشته باشند تا بهترین جوجه کشی ( هچ ) را لذت ببرند .

دی کیو شاپ

در حال حاضر بیشترین فروش دستگاه جوجه کشی دی کیو شاپ بابت جوجه کشی غاز می باشد؛ جوجه کشی غاز ، یکی از سخت ترین هچ بین پرندگان می باشد که در هر دستگاه جوجه کشی نمی توان کار کرد. هر مشتری با خرید دستگاه جوجه کشی از دی کیو شاپ ، مشاورین فنی بصورت گام به گام  با  کاربر در ارتباط است تا مشتری محترم بتواند بهترین  بازدهی را از دستگاه جوجه کشی داشته باشد. جوجه غاز و گوشت غاز در بین عموم مردم طرفدارهای زیادی دارد.

تخم نطفه دار غاز بصورت روز می باشد و قیمت تقریبی 2500 تا 3500 تومان متغیر است. و به همین خاطر قیمت جوجه غاز تازه از دستگاه جوجه کشی متولد شده تقریبا بین 10 – 14 هزارتومان می باشد. شما می توانید بمانند دیگر مشتری های ما لذت واقعی جوجه کشی را با دی کیو شاپ تجربه کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نماد اعتماد الکترونیک
نماد اعتماد الکترونیک
نماد اعتماد الکترونیک
نماد اعتماد الکترونیک