سیزدهمین دوره نمایشگاه بین المللی دام

ثبت وبسایت DQ1.ir در سامانه سایت های مجاز

وب سایت تخصصی پرورش طیور در سامانه سایت های مجاز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ثبت شد . مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی که وظیفه ساماندهی و ثبت پایگاههای اینترنتی کشور را بر عهده دارد، ضمن بررسی و تأیید مدارک و مستندات دی کیوشاپ و همچنین محتوای سایت WWW.DQ1.IR آن در سامانه ستاد ساماندهی پایگاههای اینترنتی به آدرس www.samandehi.ir ثبت و گواهی لازم را صادر کرد .

طبق آیین نامه وزارت ارشاد پایگاه اینترنتی ثبت شده به سایتی گفته می شود که  مسئول آن اطلاعات و مدارك شناسايي خود و پايگاه را به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي ارائه و مطابق قوانين و مقررات از جمله مقررات مصوب شوراي عالي انقلاب فرهنگي به ثبت رسيده و رسيد آن را دريافت كرده باشد و امكان برقراري ارتباط با شخص مورد نظر وجود داشته باشد.

همچنین وبسایت دی کیوشاپ  صلاحیت اخذ نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت معدن تجارت می باشد که این مجوز زیر نظر پلیس فتا تایید شده است تا شما مشتریان محترم با اطمینان کامل در منزل و یا محل کار خود خرید آسان و مطمئنی را تجربه کنید.

 

 

ثبت وبسایت دی کیو شاپ سامانه سایت های مجاز

ثبت وبسایت DQ1.ir در سامانه سایت مجاز

**تذکر مهم!!

وبسایت ها و فروشگاه های اینترنتی دارای مجوز نماد اعتماد الکترونیکی از نظر این دو نهاد رسمی دولت جمهوری اسلامی ایران صلاحیت کسب و کار اینترنتی را دارا می باشند تا مردم با اطمینان و اعتماد کامل نسبت به خرید کالای مورد نظر اقدام نمایند.

ثبت وبسایت DQ1.ir در سامانه سایت مجاز

هدف مدیریت دی کیو شاپ بر این است تا با کمترین هزینه و اتلاف زمان نسبت به خرید مطمئن از منازل و شهرستان محل سکونت اقدام به خرید کالای مورد نظر ( دستگاه جوجه کشی فول دیجیتال / قفس / پرکن پرندگان و لوازم مرغداری و …) نمایید و با سفارش و خرید اینترنتی سبد کالای شما بعد از تایید بانک مربوطه از طریق پایانه های باربری کشور به نقاط مختلف کشور با بیمه مطمئن ارسال می شود. در مورد کالاهای صادراتی محل تحویل لطفا با تلفن سفارشات 01142262056 تماس حاصل بفرمایید.

ایرانی لایق بهترین ها

One thought on “ثبت وبسایت DQ1.ir در سامانه سایت های مجاز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.