ثبت وبسایت DQ1.ir در سامانه سایت های مجاز

ثبت وبسایت DQ1.ir در سامانه سایت های مجاز
5 (100%) 1 vote

وب سایت تخصصی پرورش طیور در سامانه سایت های

مجاز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ثبت شد

مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی که وظیفه ساماندهی و ثبت پایگاههای اینترنتی کشور را بر عهده دارد، ضمن بررسی و تأیید مدارک و مستندات دی کیوشاپ و همچنین محتوای سایت WWW.DQ1.IR آن در سامانه ستاد ساماندهی پایگاههای اینترنتی به آدرس www.samandehi.ir ثبت و گواهی لازم را صادر کرد .

طبق آیین نامه وزارت ارشاد پایگاه اینترنتی ثبت شده به سایتی گفته می شود که  مسئول آن اطلاعات و مدارک شناسایی خود و پایگاه را به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ارائه و مطابق قوانین و مقررات از جمله مقررات مصوب شورای عالی انقلاب فرهنگی به ثبت رسیده و رسید آن را دریافت کرده باشد و امکان برقراری ارتباط با شخص مورد نظر وجود داشته باشد.

همچنین وبسایت دی کیوشاپ  صلاحیت اخذ نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت معدن تجارت می باشد که این مجوز زیر نظر پلیس فتا تایید شده است تا شما مشتریان محترم با اطمینان کامل در منزل و یا محل کار خود خرید آسان و مطمئنی را تجربه کنید.

 

 

ثبت وبسایت دی کیو شاپ

کانال رسمی تلگرام دی کیوشاپ

**تذکر مهم!!

وبسایت ها و فروشگاه های اینترنتی دارای مجوز نماد اعتماد الکترونیکی از نظر این دو نهاد رسمی دولت جمهوری اسلامی ایران صلاحیت کسب و کار اینترنتی را دارا می باشند تا مردم با اطمینان و اعتماد کامل نسبت به خرید کالای مورد نظر اقدام نمایند.

نماد اعتماد الکترونیکی دی کیو شاپ

هدف مدیریت دی کیو شاپ بر این است تا با کمترین هزینه و اتلاف زمان نسبت به خرید مطمئن از منازل و شهرستان محل سکونت اقدام به خرید کالای مورد نظر ( دستگاه جوجه کشی فول دیجیتال / قفس / پرکن پرندگان و لوازم مرغداری و …) نمایید و با سفارش و خرید اینترنتی سبد کالای شما بعد از تایید بانک مربوطه از طریق پایانه های باربری کشور به نقاط مختلف کشور با بیمه مطمئن ارسال می شود. در مورد کالاهای صادراتی محل تحویل لطفا با تلفن سفارشات ۰۱۱۴۲۲۶۲۰۵۶ تماس حاصل بفرمایید.

ایرانی لایق بهترین ها

One thought on “ثبت وبسایت DQ1.ir در سامانه سایت های مجاز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چطور به دی کیو شاپ اعتماد کنیم ؟

دارای نماد اعتماد الکترونیک
ثبت شده در ستاد ساماندهی پایگاههای اینترنتی کشور
وب سایت منتخب مردمی در جشنواره وب ایران ( سال 1395 )


logo-samandehi
نماد اعتماد الکترونیک