جشنواره وب و موبایل ایران

جشنواره وب و موبایل ایران

فروشگاه اینترنتی دی کیو شاپ نامزد دریافت بهترین وبسایت های ایران با همکاری مهندسین فنی انتخاب شد تا خدمات بیشتر و بهتر از قبل را خدمت شما کاربران محترم عرضه نماید.

کنفرانس وب و موبایل ایران همزمان با برگزاری اختتامیه نهمین دوره جشنواره وب و موبایل ایران توسط انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی با همکاری سازمان ها و مراکز دولتی و خصوصی در 28 بهمن ماه سال جاری برگزار می گردد

وبسایت فروشگاهی دی کیو شاپ با پشتیبان فنی مهندسین گروه وینت در جهت ترویج کارآفرینی مقالات علمی بروز و تخصصی را با مطالعه

کنفرانس وب و موبایل ایران، در چهار سال گذشته با استقبال چشمگیر فعالان حوزه فناوری اطلاعات و موبایل روبروشد. این کنفرانس شامل سخنرانی ها و میزگرد های مباحثه با حضور کارآفرینان موفق و چهره های برجسته حول موضوعات داغ روز برگزار می شود.

دی کیو شاپ (پرطلایی) بیش از یک دهه در زمینه تخصصی طیور ائم از تولید و فروش دستگاه جوجه کشی / قفس / پرکن و لوازم مرغداری با کیفیت مناسب در خدمت مشتریان محترم می باشد.

جشنواره وب و موبایل ایران دی کیو شاپ

جشنواره وب و موبایل ایران دی کیو شاپ

گروه فنی وبسایت تخصصی دی کیو شاپ همواره با مطالب علمی بروز جوجه کشی ، پرورش و بیماری های طیور سعی بر آن دارد تا گام مثبتی در زمینه ارتقا این صنعت بردارد و کاربران محترم با علم و آگاهی موفقیت لازم را بدست آورند.

فروشگاه اینترنتی دی کیو شاپ با گرفتن مجوزهای لازم از جمله نماد اعتماد الکترونیکی و ثبت وبسایت www.dq1.ir در ستاد ساماندهی پایگاهای اینترنتی و صلاحیت دریافت درگاه پرداخت اینترنتی را دارا می باشد. که خرید آسان دستگاه جوجه کشی / قفس / پرکن پرندگان و لوازم مرغداری را بصورت آنلاین برای مشتریان میسر نموده است تا در وقت شما صرفه جویی شود و با اعتماد کامل خرید اینترنتی از درگاه امن بانکی داشته باشید.

جشنواره وب و موبایل ایران دی کیو شاپ

همواره هدف دی کیو شاپ خرید آسان و امن می باشد، تا با یک کلیک از منزل و محل کار خود خرید اینترنتی داشته باشید و بعد از سفارش از طریق باربری به محل سفارش شما ارسال خواهد شد.

دی کیو شاپ پایگاه تخصصی و جامع کشور نامزد دریافت بهترین وبسایت های ایران در جشنواره وب و موبایل ایران منتظر رای شما کاربران محترم می باشد.

لطفا” به لینک زیر مراجعه نمایید و در جشنواره وب و موبایل ایران به دی کیو شاپ رای دهید.

رای به دستگاه جوجه کشی دی کیو شاپ

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.