جشنواره وب و موبایل ایران

جشنواره وب و موبایل ایران

فروشگاه اینترنتی دی کیو شاپ نامزد دریافت بهترین وبسایت های ایران با همکاری مهندسین فنی انتخاب شد تا خدمات بیشتر و بهتر از قبل را خدمت شما کاربران محترم عرضه نماید.

کنفرانس وب و موبایل ایران همزمان با برگزاری اختتامیه نهمین دوره جشنواره وب و موبایل ایران توسط انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی با همکاری سازمان ها و مراکز دولتی و خصوصی در 28 بهمن ماه سال جاری برگزار می گردد

وبسایت فروشگاهی دی کیو شاپ با پشتیبان فنی مهندسین گروه وینت در جهت ترویج کارآفرینی مقالات علمی بروز و تخصصی را با مطالعه

کنفرانس وب و موبایل ایران، در چهار سال گذشته با استقبال چشمگیر فعالان حوزه فناوری اطلاعات و موبایل روبروشد. این کنفرانس شامل سخنرانی ها و میزگرد های مباحثه با حضور کارآفرینان موفق و چهره های برجسته حول موضوعات داغ روز برگزار می شود.

دی کیو شاپ (پرطلایی) بیش از یک دهه در زمینه تخصصی طیور ائم از تولید و فروش دستگاه جوجه کشی / قفس / پرکن و لوازم مرغداری با کیفیت مناسب در خدمت مشتریان محترم می باشد.

جشنواره وب و موبایل ایران دی کیو شاپ

جشنواره وب و موبایل ایران دی کیو شاپ

گروه فنی وبسایت تخصصی دی کیو شاپ همواره با مطالب علمی بروز جوجه کشی ، پرورش و بیماری های طیور سعی بر آن دارد تا گام مثبتی در زمینه ارتقا این صنعت بردارد و کاربران محترم با علم و آگاهی موفقیت لازم را بدست آورند.

فروشگاه اینترنتی دی کیو شاپ با گرفتن مجوزهای لازم از جمله نماد اعتماد الکترونیکی و ثبت وبسایت www.dq1.ir در ستاد ساماندهی پایگاهای اینترنتی و صلاحیت دریافت درگاه پرداخت اینترنتی را دارا می باشد. که خرید آسان دستگاه جوجه کشی / قفس / پرکن پرندگان و لوازم مرغداری را بصورت آنلاین برای مشتریان میسر نموده است تا در وقت شما صرفه جویی شود و با اعتماد کامل خرید اینترنتی از درگاه امن بانکی داشته باشید.

جشنواره وب و موبایل ایران دی کیو شاپ

همواره هدف دی کیو شاپ خرید آسان و امن می باشد، تا با یک کلیک از منزل و محل کار خود خرید اینترنتی داشته باشید و بعد از سفارش از طریق باربری به محل سفارش شما ارسال خواهد شد.

دی کیو شاپ پایگاه تخصصی و جامع کشور نامزد دریافت بهترین وبسایت های ایران در جشنواره وب و موبایل ایران منتظر رای شما کاربران محترم می باشد.

لطفا” به لینک زیر مراجعه نمایید و در جشنواره وب و موبایل ایران به دی کیو شاپ رای دهید.

رای به دستگاه جوجه کشی دی کیو شاپ

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نماد اعتماد الکترونیک
نماد اعتماد الکترونیک
نماد اعتماد الکترونیک
نماد اعتماد الکترونیک