جوجه در آوری ۱۰۰ درصدی غاز

دوشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۵ دستگاه جوجه کشی دی کیو شاپ

جوجه کشی غاز جز پرندهایی می باشد که علاقمندان زیادی دارد که در هر دستگاه جوجه کشی قادر به تبدیل تخم به جوجه را ندارد. مشتریان دی کیو شاپ با درصد هچ بالا و جوجه درآوری ۱۰۰ درصدی غاز به این نتیجه رسیدن که دی کیو شاپ یکی از بهترین و با کیفیت ترین دستگاه جوجه کشی پرندگان و بخصوص غاز را با متد روز و دارای سیستم کنترل فول دیجیتال و طرح PLC که قابلیت کالیبراسیون را برای کاربر تسهیل بخشید است و همچنین سیستم کنترل دارای انتخاب پرنده، روز شمار جوجه کشی ، سوخنگو سه زبانه جوجه کشی و اتصال به مودم جی اس ام را تولید و روانه بازار داخل و خارج کشور عرضه می کند.

دی کیو شاپ با بروزترین و هوشمندترین دستگاه جوجه کشی امروزه کار جوجه کشی را برای علاقمندان به این صنعت بهبود بخشیده است که می توان با مشاوره و راهنمایی خدمات گسترده پس از فروش شرکت در رابطه با جوجه کشی تخصصی انواع پرندگان ، تغذیه جوجه ها و پرورش پرندگان بالغ تاثیر بسزایی در موفقیت این صنعت داشته است.

هر ساله با شروع فصل پاییز جوجه کشی غاز کلید می خورد و تا پایان اردیبهشت سال بعد ادامه دارد. علاقمندان زیادی برای جوجه کشی غاز برای تهیه با کیفیت ترین نوع ماشین جوجه کشی به دی کیو شاپ مراجعه می کنند تا جوجه کشی غاز با هچ بالایی را تجربه نمایند.

دستگاه جوجه کشی غاز

اکثر مشتریان دی کیو شاپ بعد از جوجه کشی دوره اول و هچ مطلوب این صنعت را به عنوان شغل در نظر دارند و تعداد دستگاه جوجه کشی را ارتقا می دهند و با تعداد ماشین جوجه کشی بیشتری در نهایت سود حاصله بیشتری تصاحب می کنند و گسترش این صنعت کمک شایانی در بحث کارآفرینی دارد.

ویدئو زیر یکی از مشتریان فعال مجموعه دی کیو شاپ بنام سید کاظم حسینی می باشد که با علاقه شخصی و اطلاعات کوتاه خود در رابطه با جوجه کشی غاز پا به این عرصه گذاشت و دوره اول با کمک و راهنمایی های خدمات دی کیو شاپ از ۵۸ عدد تخم غاز ۵۰ قطعه جوجه غاز از دستگاه جوجه کشی هچ شدند و ۸ عدد از تخم غاز ها بدون نطفه بودند. و به این ترتیب از ۵۰ عدد تخم نطفه دار غاز ۵۰ قطعه تبدیل به جوجه شدند. آقای حسینی با مشورت خانواده دستگاه دوم را بعد از دوره اول جوجه کشی به صورت آنلاین از سایت دی کیو شاپ خریداری کردند که ظرفیت دستگاه جوجه کشی دوم ایشان ۱۵۰ عدد غاز و ۴۲۰ عدد مرغ می باشد. که این دوره هر دو ماشین جوجه کشی ایشان با ظرفیت کامل تخم غاز قرار دارد.

 

[aparat id=”fUHvh”]

 

 

2 دیدگاه در “جوجه در آوری ۱۰۰ درصدی غاز

 1. با سلام
  احتراما معروض می دارد همکاران محترم شما در تبلیغات حاضر کلی گویی می کنند و تعریف و تمجید بصورت عوام پسندانه مقبول است در حالیکه برای تبلیغ حرفه ای به شما عزیزان پیشنهاد می شود به منظور جذب بیشتر مشتریان و تبلیغ حرفه ای ضروریست مشخصات کیفیت شرکت سازنده حسگرها بدنه عایق کاری و سایر قطعات به تفکیک برای مشتریان تشریح شود تا اطمینان بیشتری برای آنان ایجاد نماید. مثلا گروه اسکندری ارومیه دائما تبلیغ می کند که حسگرهای ما محصول فلان شرکت سوئیس است. لذا لازم است مشخصات کامل فنی برای مشتریان تشریح گردد

  1. با سلام
   خدمت شما کاربر محترم / باعث افتخار دی کیو شاپ می باشد از حسن انتخاب و نظر دلسوزانه شما.
   دی کیو شاپ سعی بر آن داشته تا بصورت صادقانه و راست آزمایی مشخصات فنی دستگاه های جوجه کشی و سایر محصولات را در اذهان عمومی ارائه نماید، تا کاربران محترم با مطالعه دقیق و مقایسه مشخصات فنی دستگاه جوجه کشی دی کیو شاپ با سایر وبسایت ها انتخاب نمایند.

   با تشکر فراوان از نظر دلسوزانه شما

   مدیریت دی کیو شاپ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *