جوجه کشی بلدرچین
جوجه کشی بلدرچین
4.8 (96.67%) 6 votes

جوجه کشی بلدرچین

بلدرچین پرنده ای وحشی می باشد که منشا آن از جنوب شرق آسیا می باشد. جوجه کشی بلدرچین در جنوب شرق آسیا بخصوص ژاپن بصورت طبیعی و توسط بلدرچین مادر انجام می شود که بعد از جفتگیری بلدرچین مولد تخم نطفه دار ها توسط بلدرچین کرچ جوجه کشی را انجام می دهد.

جوجه کشی بلدرچین

معمولا جوجه کشی بلدرچین ۱۷ روز به طول می انجامد که ۱۴ روز اول آن در مرحله ستر و ۳ روز پایانی در مرحله هچر دستگاه جوجه کشی فول دیجیتال قرار می گیرد. بلدرچین مولد برای تخمگذاری و درصد تخم نطفه دار بالا باید دارای نرینگی مناسبی باشند. بهترین تناسب جوجه کشی به ازای ۳ ماده ۱ نر استفاده می شود. معمولا بلدرچین مولد از ۳۵ روزگی شروع به تخمگذاری می کند که این نوع تخم ها خوراکی می باشند که بعد از ۴۵ روز و می توان استفاده از نر در گله دارای تخم نطفه دار با درصد خوبی باشیم.

جوجه کشی بلدرچین

برای درصد هچ مطلوب و بالا پارامترهای مختلفی دخیل می باشد که میتوان به : ۱. سن گله ۲. تغذیه ۳. تخم نطفه دار ۴. دستگاه جوجه کشی ۵. مدیریت کاربر و دیگر عوامل …نام برد.

فارم بلدرچین کوتنا

ویدئو زیر برای یکی از مشتریان موفق ما با برند “فارم بلدرچین کوتنا” بنام جناب آقای روح الله برزویی کوتنایی که دارای فارم با ظرفیت اسمی ۱۰۰۰۰ هزار قطعه ای می باشد که ایشان از سال ۹۲ شروع به فعالیت کردند و دارای تخم نطفه دار ، جوجه ۱ روزه و بلدرچین مولد می باشد. بطور کلی مجموعه کاملی دارند که با پشتکار خودشان به این تعداد رساندند و برای ۴ نفر بصورت مستقیم و غیر مستقیم ایجاد شغل کردند.

آقای برزویی با مشورت از متخصصین و کارشناسان دی کیو شاپ و تجربه و تحقیق خودشان با بهترین جیره تولیدی به بهترین و بالاترین هچ دست یافتند که جز یکی از مشتریان موفق دی کیو شاپ لقب گرفتند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چطور به دی کیو شاپ اعتماد کنیم ؟

دارای نماد اعتماد الکترونیک
ثبت شده در ستاد ساماندهی پایگاههای اینترنتی کشور
وب سایت منتخب مردمی در جشنواره وب ایران ( سال 1395 )


logo-samandehi
نماد اعتماد الکترونیک