جوجه غاز
جوجه کشی غاز
4.8 (96.36%) 11 votes

جوجه کشی غاز

آموزش جوجه کشی غاز

فیلم جوجه درآوری 100 درصدی غاز یکی از مشتریان که 6 دستگاه خریداری کردند

به گفته آقای عشریه از آبان هر سال جوجه کشی غاز از اوایل مهر دستگاه جوجه کشی دی کیو شاپ (پرطلایی) را شروع می کند و با استفاده از تخم نطفه دار مطمئن غاز که از دوستان تهیه می کند و نیز وی در گله خود تعدادی غاز مولد دارد تا با درصد نطفه داری بالا بهترین راندمان را داشته باشد تا بتواند جوجه کشی غاز را شروع کند و تا اواخر خرداد ادامه می دهد و فقط جوجه کشی غاز انجام می دهد. آقای عشریه تخم نطفه دار را از گله تحت مدیریت خودش که از لحاظ تغذیه و چرای طبیعی از علوفه های ارگانیک در مزرعه رشد کرده اند و جفت گیری با نرهای قوی نظارت دارد تهیه می کند.

جوجه کشی غاز چگونه صورت میگیرد

جوجه کشی غاز در مازندران نسبت به دیگر مناطق ایران طرفداران زیادی دارد که با استفاده از دستگاه جوجه کشی مطمئن درصد هچ بالایی برسند. دستگاه جوجه کشی دی کیو شاپ با بهره گیری از علم روز در سیستم کنترل دستگاه های جوجه کشی که به معنای واقعی سیستم کنترل فول دیجیتال و هوشمند و فن های اضطراری تایمینگ و با بهره بردن از سنسور های دما و رطوبت 2ntc تر و خشک که دقیق ترین نوع سنسور ها می باشد را تقدیم مشتریان محترم میدارد تا لذت واقعی جوجه کشی را بهره ببرند.

دستگاه جوجه کشی دی کیو شاپ - جوجه کشی غاز

گروه دی کیو شاپ با متخصصین کارکشته و خبره بروزترین دستگاه جوجه کشی را تولید کرده اند و هم اکنون بالغ بر دو دهه دستگاه های جوجه کشی این مجموعه در سراسر نقاط کشور و خارج از کشور ارسال شده است و به امید خداوند منان برخی از مشتریان محترم تعداد دستگاه های خود را به دو رقم رساندند و بالاترین جوجه دهی بخصوص جوجه کشی غاز را در دستگاه جوجه کشی دی کیو شاپ بدست می آورند.

برخی از مشتریان دی کیو شاپ بصورت داوطلبانه و خودجوش ویدئوهای جوجه کشی را برای ما ارسال می نمایند تا تجربیات خودشان را با دستگاه جوجه کشی دی کیو شاپ را به دیگر هموطنان عزیز برسانند.

دی کیو شاپ ویدئوهای ارسالی شما مشتریان گرامی را در قسمت ویدئوهای سایت قرار میدهد تا از تجربیات شما دیگران هم بهره ببرند.

دی کیو شاپ همواره می گوید؛ بهترین تبلیغ کیفیت محصولات تولیدی و خدمات مطمئن پس از فروش می باشد!

 

” اولین نیستیم؛ اما به گفته مشتریان بهترینیم! “

 

جوجه کشی غاز فیلم

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نماد اعتماد الکترونیک
نماد اعتماد الکترونیک
نماد اعتماد الکترونیک
نماد اعتماد الکترونیک