جوجه کشی قرقاول بلژیکی و لیمویی
جوجه کشی قرقاول بلژیکی و لیمویی
2.3 (46.67%) 3 votes

جوجه کشی قرقاول بلژیکی و لیمویی

قرقاول یکی از پرندگان زیبا و بی نظیر می باشد که هر علاقمند به پرنده ای را به خود جذب می کندتا جوجه کشی قرقاول بلژیکی و لیمویی را انجام دهد. از این رو طرفداران این نوع پرنده بدنبال اضافه کردن نسل و جوجه کشی از این پرنده زیبا و منحصر می باشند ولی بدلیل آنکه جوجه کشی قرقاول قدری مشکل می باشد و تخم نطفه دار آن در هر دستگاه جوجه کشی تبدیل به جوجه نمی شود .

دستگاه جوجه کشی قرقاول بلژیکی

دستگاه جوجه کشی دی کیو شاپ با بهره گیری از سیستم کنترل پی ال سی و سنسور های دقیق دما و رطوبت و استفاده از فن های مخصوص دستگاه جوجه کشی برای یکسان سازی اکسیژن در طبقات مختلف راک ، کاربران زیادی با استقبال از دستگاه جوجه کشی سهولت جوجه درآوری قرقاول را تجربه می کنند .

جوجه کشی قرقاول لیمویی

کاربران دستگاه جوجه کشی دی کیو شاپ با رضایت کامل از محصولات دی کیو شاپ ویدئو های جوجه درآوری انواع پرندگان را برای ما ارسال می کنند تا به اطلاع علاقمندان به این رشته برسانند. و گام مثبتی باشد برای آموزش جوجه کشی انواع پرندگان با دستگاه جوجه کشی ، که این امر بعنوان کارآفرینی و اشتغال زایی می باشد و تاثیر بسزایی در اقتصاد مقاومتی دارد.

ویدئو پرورش و جوجه کشی قرقاول بلژیکی

در این ویدئو ، جوجه کشی قرقاول لیمویی و بلژیکی جناب آقای ملک زاده را برای شما به نمایش می گذاریم تا شما علاقمندان کیفیت واقعی جوجه کشی را احساس نمایید. جناب ملک زاده به تازه گی با مشورت یکی از مشتریان سابق دی کیو شاپ دستگاه جوجه کشی 210 عددی مرغ و 320 عددی قرقاول را خریداری نمودند که در دوره اول به کمک خدمات شرکت ، تخم نطفه دار قرقاول سیلور ، تخم نطفه دار قرقاول بلژیکی و تخم نطفه دار قرقاول لیمویی با مدت زمان مشخص 3 روز در دستگاه قرار دادند و قسمت پایین دستگاه را بعنوان هچر استفاده می کنند . در سری اول جوجه قرقاول بلژیکی و قرقاول لیمویی را از دستگاه خارج کردند که فیلم سری اول جوجه های قرقاول بلژیکی و لیمویی را مشاهده می نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نماد اعتماد الکترونیک
نماد اعتماد الکترونیک
نماد اعتماد الکترونیک
نماد اعتماد الکترونیک