جوجه کشی پرندگان زینتی
جوجه کشی پرندگان زینتی
5 (100%) 2 vote[s]

جوجه کشی پرندگان زینتی

جوجه کشی پرندگان زینتی : دی کیو شاپ ، از بهترین برندهای ماشین جوجه کشی در ایران است که با بهره گیری از بهترین قطعات ساخته شده و به شما کاربران گرامی عرضه می شود . کاربرد این دستگاه جهت جوجه کشی انواع پرندگان از قبیل مرغ ، قرقاول ، کبک ، بلدرچین ، شترمرغ و … است.

به طور کلی با تعویض سبد تخم دستگاه میتوانید هر نوع پرنده ای را در این دستگاه جوجه کشی نمائید و تنظیمات پیشرفته این دستگاه به شما این امکان را میدهد تا به نسبت هر نیاز میزان رطوبت ، دما و سایر موارد را تغییر دهید.  در ویدئو زیر میتوانید پرورش پرندگان زینتی با دستگاه جوجه کشی دی کیو شاپ را مشاهده کنید.

جوجه کشی پرندگان زینتی با دستگاه جوجه کشی

پرورش پرندگان تزئینی با دستگاه جوجه کشی در اکثر نقاط کشور عزیزمان به صورت باغ پرندگان شخصی و عمومی در سال های گذشته افزایش یافته است. به کمک این دستگاه ها پرندگان تزئینی از قبیل طاووس ، قرقاول ، مرغ مینیاتوری ، ابریشمی ، امپراتور ، خروس لاری ، مرغ سوماترا و … جوجه کشی شوند و جلوگیری از انقراض نسل انواع پرندگان تزئینی شود.

مقاله »» پرورش پرندگان زینتی را مطالعه بفرمائید .

اگر شما نیز از علاقه مندان به پرورش این گونه پرندگان هستید ، و نیاز به ماشین جوجه کشی دارید ، می توانید از طریق وب سایت دی  کیو شاپ اقدام به تهیه و خرید دستگاه جوجه کشی نمائید و دستگاه مورد نیاز خود را در هر کجای ایران تحویل بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نماد اعتماد الکترونیک
نماد اعتماد الکترونیک
نماد اعتماد الکترونیک
نماد اعتماد الکترونیک