جوجه کشی کبک با دستگاه جوجه کشی دی کیو شاپ

جوجه کشی کبک
جوجه کشی کبک با دستگاه جوجه کشی دی کیو شاپ
4.2 (83.33%) 6 votes

با دستگاه جوجه کشی دی کیو شاپ ، می توانید لذت واقعی جوجه کشی را تجربه نمایید. دستگاه جوجه کشی دی کیو شاپ با بهره گیری از دقیق ترین نوع سیستم کنترل ،  PLC-PID و قابلیت کالیبراسیون دما و رطوبت را دارا می باشد. الحمدالله با کیفیت خوب دستگاه جوجه کشی به گفته مشتریان سابق و حال دی کیو شاپ ، و درصد هچ بالا و خدمات پس از فروش سراسری و پاسخگو ، پیشرو در صنعت جوجه کشی می باشد. جوجه کشی یکی صنعت های پرسود می باشد که با علاقه شخصی و انتخاب درست در خرید دستگاه جوجه کشی می توانید بهترین بازدهی و همراه با سود مناسب بهمراه داشته باشد.

پرورش کبک

یکی از دشوارترین جوجه کشی ها در بین پرندگان ، جوجه کشی غاز می باشد که در دستگاه جوجه کشی دی کیو شاپ بالاترین درصد هچ را دارا می باشد و در ویدئوهای قبلی که توسط مشتریان ارسال گردید می توانید مشاهده نمایید.

در ویدئو زیر که توسط جناب آقای فرجی سوادکوهی برای دی کیو شاپ ارسال کردند ، جوجه کشی کبک می باشد. جناب فرجی سوادکوهی سال ۹۲ از مجموعه ما دستگاه جوجه کشی را خریداری نمودند و ابتدا به امر اصول تخصصی جوجه کشی را وارد نبودند و کم کم با مشورت از گروه خدمات پس ازفروش و آموزش تخصصی جوجه کشی موفق به گسترش کار خود گردید و ایشان یکی از پرورش دهندگان موفق کبک و سایر پرندگان تزیینی نیز می باشد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چطور به دی کیو شاپ اعتماد کنیم ؟

دارای نماد اعتماد الکترونیک
ثبت شده در ستاد ساماندهی پایگاههای اینترنتی کشور
وب سایت منتخب مردمی در جشنواره وب ایران ( سال 1395 )


logo-samandehi
نماد اعتماد الکترونیک