خرید تخم نطفه دار مطمئن

برای موفقیت در جوجه کشی پارامترهای مختلفی را باید رعایت نمود یکی از اینها تهیه تخم نطفه دار مطمئن می باشد، تخم نطفه دار مطمئن را از کجا تهیه کنیم؟ در این مطلب به برخی از بازارهای روز و هفتگی شهرستان های مختلف کشور که بتوان تخم نطفه دار مطمئن را تهیه نمایید اشاره می کنیم.

خرید و فروش تخم نطفه دار

بازار روز و هفتگی ارومیه : برای تهیه و خرید انواع تخم نطفه دار در شهر ارومیه و اطراف می توانید به بازار روز ارومیه مراجعه نمایید.

شنبه‌ها باند سمت خیابان پارک باقرالعلوم و یکشنبه‌ها بلوار شهید کمال قاسمی باند کندرو میزبان فروشندگان و خریداران انواع تخم نطفه دار و پرندگان بومی نیز می باشد.

دوشنبه‌ها نیز فروشندگان تخم نطفه دار و پرندگان در خیابان شهید حضرت‌پور بساط خود را پهن می‌کنند و سه‌شنبه‌ها در خیابان ولایت، چهارشنبه‌ها در خیابان علامه مجلسی، پنجشنبه‌ها در خیابان آرامگاه و جمعه‌ها در بلوار ساوالان اقدام به فروش کالاهای خودخرید تخم نطفه دار می‌کنند. و علاقمندان به خرید ماهیتاج خود بخصوص تخم نطفه دار مطمئن می توانند به این بازارها مراجعه نمایند.

بازار روز و هفتگی گیلان

بازار خرید و فروش انواع پرندگان وحشی و بومی در  شنبه بازارهای گیلان شامل اسالم، انزلی، لنگرود و ماسال است. ” شنبه بازار اسالم”  مثل تمام بازارهای محلی و هفتگی رنگ تازگی و هیجان را به مسافران و گردشگران منطقه تقدیم می کند، این بازاردر جوار رودخانه ناورود تشکیل می شود. که خریداران برای تهیه تخم نطفه دار مطمئن به این بازار هم مراجعه نمایند.

خرید تخم نطفه دار در انزلی

 ” انزلی ” در ۳۶ کیلومتری رشت دارای بازار هفتگی فعال و پر محصولی است که خریداران می توانند اجناس اروپایی، چینی، ژاپنی، محصولات آسیای مرکزی و قفقاز را در روزهای هفته بازار که از سرتاسر خط ساحلی به بازار شنبه برده می شوند، تهیه کنند. همچنین در بازار انزلی هم می توان تخم نطفه دار مطمئن را تهیه نمود.

فروش تخم نطفه دار در لنگرود

” لنگرود ” در فاصله ۱۴ کیلومتری لاهیجان با تولید قابل توجه برنج، چای و صید ماهی و خرید و فروش انواع اقسام پرندگان و تخم خواکی و نطفه دار را در بازارهای هفتگی که با حضور مردم پررونق ساخته است.

و بازار مال فروشان لنگرود در دو روز شنبه و چهار شنبه رقم بزرگ معامله بر روی دام و طیور را دارند، در بازار لنگرود صماسال ” در ۲۱ کیلومتری جنوب رضوانشهر از بازارهای پررونق که تنوع کالا در آن زیاد است به ویژه فرآورده های دامی از جمله پنیر، کره، ترشی های محلی و طیور بومی و تخم نطفه دار به فروش می رسد.

بازارهای محلی روز یکشنبه استان که در چوبر، خمام، رودسر، صومعه سرا، کوچصفهان و گشت روخان برگزار می شود، گردشگران و بازدید کنندگان زیادی را از اقصی نقاط کشور بسوی خود فرا می خوانند. در این بازار تخم نطفه دار مطمئن از روستاها به شهر منتقل می شوند و خریداران دستگاه جوجه کشی در این مناطق می توانند با مراجعه به این بازار ها اقدام به خرید تخم نطفه دار مطمئن نمایند.
تخم نطفه دار مطمئن

بازار هفتگی و روزانه مازندران

تخم نطفه دار مطمئن معمولا از مازندران به تمام نقاط کشور و خارج از کشور ارسال می شود. بازار داد و ستد تخم نطفه دار و پرندگان در مازندران مرسوم می باشد و اکثرا از طیور بومی و زیاد کردن مولد بوسیله جوجه درآوری در دستگاه جوجه کشی خانگی و مزرعه ارزان قیمت که دی کیو شاپ به کمک بسیج سازندگی در روستاها به اهالی مناطق مختلف تقدیم می نماید و با آموزش خدمات پس از فروش دستگاه جوجه کشی دی کیو شاپ لذت واقعی جوجه کشی را حس می کنند.

تخم نظفه دار مطمئن

تخم نطفه دار مطمئن با تغذیه طبیعی از انواع علوفه و دیگر مواد مغذی که بصورت جیره نویسی شده با بالانس خاص برای هر مرحله به طیور خانگی و مزرعه از جمله پرورش اردک ، پرورش غاز ، پرورش مرغ بومی ، پرورش بلدرچین ، پرورش قرقاول و … تجویز می شود و بعد از تغذیه خوب مراحل تخمگذاری با درصد نرینگی مناسب شروع می شود و تخم نطفه دار مطمئن برای جوجه کشی جمع آوری می شود و برای مشتریان به تمام نقاط کشور و بعضا خارج کشور ارسال می شود.

خرید تخم نطفه دار در نوشهر

بازار روز نوشهر:  که شرایط خاص بنایی آن و همچنین بازار ماهی فروشان و نحوه فروش ماهی به سبک چوب زدن که در این بازار انجام می‌شود بسیار دیدنی است، این شرایط در بازار شهسوار هم انجام می شود.

شنبه بازار در خرم‌آباد (تنکابن)

سه شنبه بازار خرم آباد (تنکابن) تا ساعت ۱۴

دوشنبه بازار تنکابن (مقابل بازار ماهی)

چهارشنبه بازار سلیمان آباد،(۱۵ کیلومتری تنکابن)

یکشنبه بازار سلمان شهر (متل قو)

سه شنبه بازار نوشهر

چهارشنبه بازار نشتارود

جمعه بازار جویبار تا ساعت ۱۸ غروبتخم نطفه دار مطمئن را از کجا تهیه کنیم؟

پنج شنبه بازار بهنمیر

چهارشنبه بازار قائم شهر تا ساعت ۲۰ شب

پنچ شنبه بازار هفتگی معروف شهر گلوگاه (گلیا) بندپی شرقی در حاشیه رودخانه سجارود روستای کوهپایه سرا از ۶ صبح تا ۱۴ بازار برقرار می باشد.

یکشنبه بازار در شهر کیاکلا(سیمرغ) از توابع قائم‌شهر

جمعه بازار شهر امیرکلا از توابع بابل

سه‌شنبه بازار آمل

بازارهای سنتی پنجشنبه بازار و جمعه بازار جویبار نسبت به بازارهای شهرهای دیگر از قدمت و سابقه بیشتری برخوردارند که از این بازارها افراد خاصی تخم نطفه دار انواع پرندگان و جوجه را به مناطق مختلف کشور ارسال می کنند.

بازارهای سنتی تخم نطفه دار محلی هفتگی استان گلستان

سوال مهم مردم استان گلستان؛ تخم نطفه دار مطمئن را از کجا تهیه کنیم؟ برای تهیه تخم نطفه دار مطمئن در استان گلستان علاقمندان و دارندگان دستگاه جوجه کشی می توانند به بازارهای زیر مراجعه نمایند.

بازار دائمی و قدیمی گرگان به بازار «نعلبندان» معروف است و در داخل بافت قدیمی شهر گرگان قرار دارد.

تخم نطفه دار مطمئن قابل جوجه کشی

فروش تخم نطفه دار

همچنین:

چهارشنبه بازار در گرگان

شنبه بازار: آزاد شهر، سیمین شهر

یکشنبه بازار: انبار الوم، کردکوی، کلاله، فاضل آباد (ایمرملاساری)

یکشنبه بازار: هفتگی روستای قرنجیک قربان آخوند

دوشنبه بازار: بندرترکمن، قرق، (یلمه سالیان، کرد)

سه شبنه بازار: بندرگز، مینودشت، رامیان، (عطاآباد، بی بی شیروان، بهلکه)

سه شنبه بازار: خوجه نفس

چهارشنبه بازار: گرکان، کمیشان، (چن سبلی)

پنج شبنه بازار: آق قلا، (سرحنکلاته)

جمعه بازار: گنبد کاووس، بازار مرزی ایلچه برون کالیکش، کری مرزن کلاته

بازارهایی که نشانی آن داخل پرانتز معرفی شده، بازارهای روستایی می باشند
قابل ذکر است، بازارهای هفتگی در شهرهایی مانند بندرترکمن و آق‌قلا دارای سابقه بیشتری هستند .

ضمنا دی کیو شاپ بدنبال جمع آوری بازارهای روز شهرستان های مختلف کشور می باشد که در آن عرضه انواع تخم نطفه دار و پرندگان از قبیل مرغ ، غاز، بوقلمون، اردک، بلدرچین، مرغ مروارید و … می شود را دارد. از شما کاربران محترم درخواست می شود در قسمت نظرات بازار روز و هفتگی محله و شهر خود را به ما معرفی نمایید.

11 دیدگاه در مورد “خرید تخم نطفه دار مطمئن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نماد اعتماد الکترونیک
نماد اعتماد الکترونیک
نماد اعتماد الکترونیک