دستگاه جوجه کشی ایرانی

دستگاه جوجه کشی ایرانی

امروزه با توجه به نیاز بیشتر برای تولید و پرورش مرغ ، کبک ، بلدرچین ، شتر مرغ و سایر طیور در حجم بالاتر فرایند جوجه کشی نیز به سمت استفاده از روش های صنعتی و به کار گیری ماشین های جوجه کشی متمایل شده است. دستگاه یا ماشین جوجه کشی به دستگاهی گفته می شود که با فراهم کردن شرایطی مشابه شرایط پرنده ی مادر موجب به دنیا آمدن جوجه ها از تخم ها می شود. این دستگاه ها انواع و ظرفیت های متفاوتی داشته و برای پرنده های مختلفی از کوچک و بزرگ از قناری گرفته تا شترمرغ مورد استفاده قرار می گیرند. در این بخش در نظر داریم شما را با انواع دستگاه و مزیت های دستگاه جوجه کشی ایرانی آشنا کنیم تا خرید آگاهانه ای انجام دهید.

انتخاب و خرید دستگاه جوجه کشی

حالا سوالی که مطرح می شود این است که با توجه به شرایط این صعنت و مزایای اقتصادی و اجتماعی آن ، آیا بهتر نیست تمام مزایای اقتصادی ، تجاری و اجتماعی آن به کشور خودمان برگردد ؟

متاسفانه علی رغم اینکه جنس های چینی موجود در بازار به کیفیت پایین و مشکلات فنی شهره هستند اما هنوز هم افرادی به دلیل قیمت پایین تر آن ها و  شاید به دلیل توجه ویژه و اعتماد کاذبی که به اجناس خارجی دارند به سراغ برند های خارجی و بیشتر هم چینی می روند. پیشنهاد ما به شما انتخاب برند های ایرانی است. تا علاوه بر مزیت های اقتصادی که برای فرزندان این کشور دارد از کیفیت بالاتر محصول نیز اطمینان داشته باشید.

خدمات پس از فروش دستگاه جوجه کشی ایرانی

چنانچه در بازار خرید ، فروش و پرورش طیور مشغول به کار هستید ، دستگاه جوجه کشی یکی از وسایلی است که می توان گفت تمام کیفیت و کمیت کار شما به آن بستگی دارد و هر مشکلی که برای این دستگاه پیش بیایید، در واقع برابر است با توقف فرایند کار شما. یکی از مسائلی که ممکن است در هر دستگاهی به وجود بیاید نقص فنی و نیاز به تعویض قطعات است. در چنین مواقعی ممکن است که در صورت استفاده از دستگاه جوجه کشی چینی و …  جهت تهیه قطعه مورد نیاز با مشکل مواجه شوید. دستگاه های جوجه کشی ایرانی با تعهد به خدمات پس از فروش و گارانتی دستگاه اطمینان خاطر شما را در امر حساس جوجه کشی فراهم میکنند.

کیفیت دستگاه جوجه کشی ایرانی

با توجه به اینکه بسیاری از دستگاه های جوجه کشی وارداتی کیفیت مرغوبی ندارند ، و خدمات پس از فروش آنها چندان متعهد و مسئول نیستند. دستگاه های مرغوب ایرانی مجموعه دی کیوشاپ می تواند انتخاب مناسبی برای شما مصرف کنندگان گرامی باشد. با تمام این شرایط و با توجه به مزیت ها و معایبی که گفته شد. دی کیو شاپ انتخاب دستگاه جوجه کشی ایرانی را به شما پیشنهاد می کند تا با استفاده از امکاناتی که با شرایط بومی منطقه بومی سازی شده اند فرایند کاری بهتری را در این صنعت تجربه کنید.

برچسب ها :

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نماد اعتماد الکترونیک
نماد اعتماد الکترونیک
نماد اعتماد الکترونیک
نماد اعتماد الکترونیک