دستگاه جوجه کشی خانگی ارزان
دستگاه جوجه کشی خانگی ارزان
4.5 (90%) 4 votes

دستگاه جوجه کشی خانگی ارزان

دستگاه جوجه کشی خانگی یک ماشین جوجه کشی کامل  و دقیق و با کیفیت می باشد و با استفاده ی آسان مخصوص استفاده ی خانگی می باشد و دارای قیمتی مناسب خواهد بود. در این دستگاه جوجه کشی خانگی ارزان دماسنج و رطوبت سنج دیجیتال دقیق در کنار استفاده از سنسور بسیار دقیق ساخت کشور سوئیس و لوازم الکترونیکی ساخت مالزی کیفیت بسیار بالایی را به داده است.

ویژگی های دستگاه جوجه کشی خانگی ارزان

دستگاه جوجه کشی خانگی قابلیت جوجه کشی از انواع پرندگان مختلف را دارد و درجه حرارت داخل دستگاه با استفاده از هوش مصنوعی کنترل می شود. این دستگاه قابلیت جوجه کشی از دوازده عدد تخم پرندگان متوسط همانند مرغ و قرقاول ، شش عدد تخم پرندگان درشت مانند بوقلمون و غاز و سی و شش عدد تخم نطفه دار پرندگان ریز مانند بلدرچین و کبک را دارا می باشد و شانه های لازم برای جوجه کشی از تمام پرندگان همراه دستگاه به صورت رایگان خدمت خریداران ارائه می گردد.

این دستگاه دارای یک سال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش شامل تمام قطعات می باشد. در هنگام جوجه کشی می توانید از داخل حفره های که در قسمت پایینه ی بدنه تعبیه شده است آب لازم برای تامین رطوبت را داخل دستگاه ریخته و بدون آن که نیاز باشد درب دستگاه را باز کنید

ویژگی های دستگاه جوجه کشی خانگی ارزان

ویژگی های دستگاه جوجه کشی خانگی بدنه ی تمام کریستال از نوع کریستال نشکن می باشد که با شفافیت بالا باعث زیبایی خاصی نیز می شود و موجب می شود که شما بتوانید داخل دستگاه را به خوبی مشاهده فرمایید.استفاده از این دستگاه بسیار ساده و آسان بوده و نیاز به هیچ تخصص و یا مهارت خاصی ندارد این دستگاه جوجه کشی با برق ۲۲۰ ولت شهری معمولی مورد استفاده قرار می گیرد و توان مصرفی آن حدودا ۳۰ وات معادل یک سوم یک لامپ ۱۰۰ وات می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نماد اعتماد الکترونیک
نماد اعتماد الکترونیک
نماد اعتماد الکترونیک