چرا دستگاه جوجه کشی دست دوم نخریم؟

دستگاه جوجه کشی دست دوم نخریم؟
چرا دستگاه جوجه کشی دست دوم نخریم؟
2.3 (45%) 4 votes

یکی از بهترین شغل ها در میان کارآفرینی و مشاغل خانگی ، کار با دستگاه جوجه کشی می باشد و سوالات آن، چرا دستگاه جوجه کشی دست دوم نخریم؟ . چنین مشاغلی بدنبال تولید و اشتغال زایی هم برای خود و هم برای دیگران می باشد. کار با دستگاه جوجه کشی بدلیل نیاز جامعه بر پروتئین حیوانی و شگفتی ها و زیبایی های خداوند در برخی از پرندگان سود خوبی به دنبال دارد. برای شروع یک تولیدی خانگی نیاز به دستگاه جوجه کشی خانگی و یا دستگاه جوجه کشی نیمه صنعتی داریم. برای خرید دو گزینه داریم ؛ دستگاه جوجه کشی دست دوم نخریم؟ یا بخریم؟!

تحقیقات و تجارب بسیاری به اثبات رسانده که خرید دستگاه جوجه کشی در بیشتر مواقع باعث ضرر و زیان مشتریان می شود و خریداران این دستگاه های دست دوم بخاطر عدم آگاهی از نحوه استفاده و نگهداری این دستگاهها توسط کاربر سابق خرید را با تردید به دنبال دارد.

خرید دستگاه جوجه کشی دست دوم

انتخاب و خرید دستگاه جوجه کشی یک کار بسیار سخت و دشوار می باشد که باید تحقیق و بررسی لازم از کمپانی مورد نظر را انجام داد. برخی افراد برای خرید دستگاه جوجه کشی اقدام به خرید دستگاه جوجه کشی دست دوم می کنند ، متاسفانه با خرید دستگاه جوجه کشی دست دوم ضرر زیادی شامل حالشان می شود. معمولا کاربران با استفاده کامل از دستگاه و گذراندن گارانتی و معیوب بودن قطعات آن دستگاه را بفروش می رسانند و بدنبال دستگاه جوجه کشی نو از کمپانی مربوطه می باشند.

دستگاه جوجه کشی دست دوم

دستگاه جوجه کشی دست دوم

دستگاه جوجه کشی دست دوم ، از لحاظ فنی و کیفی پایین بوده و با خرید این نوع دستگاه ها ضررهای زیادی شامل حال خواهد شد. چرا که با خرید دستگاه جوجه کشی دست دوم هزینه های آن سر باز می زند و تقریبا به اندازه دستگاه جوجه کشی نو خرج دارد. از آن طرف دستگاه جوجه کشی ، وسیله ای مصرفی می باشد حتما باید دستگاه جوجه کشی نو از کمپانی معتبر خرید نمایید تا نسبت به گارانتی و خدمات پس ازفروش و تامین قطعات شما را ساپورت نماید. و به همین دلایل فرد را به دنبال خرید دستگاه جوجه کشی نو و با کیفیت از کمپانی معتبر و پاسخگو سوق می دهد. می توان با پس انداز و جمع کردن مبلغ مورد نظر اقدام به خرید دستگاه جوجه کشی نو و آکبند کنید.

دی کیو شاپ با دارا بودن از گروه خدمات و کارشناسان فنی و خبره با خرید دستگاه جوجه کشی توسط مشتریان عزیزمان ، پا به پای این عزیزان قدم بر می دارند و از نواقص احتمالی را پوشش می دهند و کمک یار دستگاه جوجه کشی خواهند شد و پاسخگوی مشتریان محترم هستند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چطور به دی کیو شاپ اعتماد کنیم ؟

دارای نماد اعتماد الکترونیک
ثبت شده در ستاد ساماندهی پایگاههای اینترنتی کشور
وب سایت منتخب مردمی در جشنواره وب ایران ( سال 1395 )


logo-samandehi
نماد اعتماد الکترونیک