دستگاه جوجه کشی دماوند

دستگاه های جوجه کشی دماوند از فناوری و تجهیزات خوبی برخوردار بوده و این گروه با بیش از بیست سال فعالیت در این عرصه از تجربیات خود به خوبی در امر ارتقاء و بهبود تولیدات خود بهره برده است. دایره تولیدات این مجموعه شامل دستگاه جوجه کشی ، قفس انواع پرندگان ، سیستم کنترل ، انواع ظروف مصرفی در مجموعه های تولید پرندگان مختلف ، رطوبت ساز و…….می باشد.

error_outline

کسب در آمد با دستگاه های جوجه کشی خانگی دی کیو شاپ‌!

بررسی دستگاههای جوجه کشی تولید گروه دماوند

در این مقاله به بررسی دستگاه های جوجه کشی شرکت دماوند می پردازیم. این ماشین های جوجه کشی مناسب برای پرورش تمام طیور و حتی خزندگان می باشد و از ویژگی هایی به شرح زیر برخوردار است :

جهت خرید دستگاه های جوجه کشی دماوند می توانید از طریق فروشگاه اینترنتی دی کیو شاپ اقدام نموده و سفارش خود را در سراسر کشور درب منزل تحویل بگیرید.

ظرفیت های مختلف دستگاههای تولیدی

تولیدات این مجموعه از تنوع سایز خوبی برخوردار است . دایره مصرف کنندگان محصولات این مجموعه از تولیدکنندگان خانگی و کوچک شروع شده و تا تولید کنندگان صنعتی بزرگ قابلیت تجهیز خود با تولیدات گروه دماوند را دارند.

اتوماتیک بودن دستگاههای تولیدی مجموعه

بیشتر دستگاههای این مجموعه تمام اتوماتیک است بخصوص دستگاههای با ظرفیت بالا،همچنین مجهز به دستگاه جی ام اس هستند.
سیستم گردش راک ها در برخی دستگاهای تولیدی این مجموعه به صورت آرام است و چشم به راحتی حرکت راک ها را تشخیص نمی دهد.

سیستم تهویه و رطوبت ساز

سیستم تهویه و رطوبت این دستگاهها از کیفیت خوبی برخوردار است و قابلیت حفظ دما و رطوبت را در سطح مطلوب با ضریب نوسان بسیار پایینی دارا است . دستگاههای جوجه کشی گروه دماوند از یک دستگاه رطوبت ساز مناسب هم بهره می برند.

قابلیت استفاده برای انواع پرندگان

تولیدات این مجموعه با توجه به وجود سیستم های حرارتی و رطوبت سازهای مناسب و مجهز به کنترل کنندهای مناسب در این دستگاهها، و همچنینی راک هایی در سایزهای مختلف این دستگاهها قابلیت استفاده برای انواع پرندگان را دارند.

بدنه دستگاههای جوجه کشی دماوند

با توجه به جنس بدنه دستگاههای تولیدی گروه دماوند ، آن دسته که از ورق های گالوانیزه گرم که از روکش رنگ کوره ای دارند از عمر مفید و طولانی تری برخوردار است. این نیز یکی از محاسن این دستگاهها است.

بدنه PVC دستگاههای جوجه کشی دماوند

در برخی از دستگاهها از ورق های PVC یکپارچه استفاده شده است . در این صورت دستگاه مورد نظر عایق عفونتی است. البته در ایران از ورق های یکپارچه PVC کمتر استفاده می شود. اما در صورت استفاده از نوع چند تکه، این نوع دارای درز خواهد بود و این درزها محل تجمع باکتری ها خواهد شد.

درب این دستگاهها از آلومینیوم و نوار مگنتی قوی و قابل تعویض استفاده شده است. در این درب ها از شیشه دو جداره نیز استفاده شده است. این شیوه ساخت هم عایق خوبی ایجاد می کند هم زیبایی خاصی به دستگاه می بخشد. علاوه بر آن به علت وجود شیشه در این درب ها ، در زمان هچ و بررسی جوجه ها نیاز به باز کردن مکرر در وجود ندارد و این خود به جوجه درآوری بهتر کمک بسیار خوبی می کند.

کنترلر و برد دستگاه

با توجه با استفاده از مهندسین ایرانی و استفاده از قطعات هنگ کنگی سیستم کنترل (برد) دستگاه نیز از وضعیت و دقت مناسبی برخوردار است.

سنسور دما و رطوبت

استفاده از سنسورهای ساخت ntc کره که در رده تولید کنندگان حرفه ای رنج دمای صفر تا ۱۰۰ قرار دارد ، این دستگاههای جوجه کشی را در حد مطلوبی قرار می دهد و نوسان آن ها نیز در حد خوب و عالی قرار دارد.

سیرکولاسیون

سیرکولاسیون این دستگاهها با کمک بک فن مخصوص انجام می شود که این وظیفه را در حد مطلوبی انجام داده و در ایجاد هوای یکسان بسیار موثر عمل می کند و باعث جوجه در آوری بهتر می گردد.

مصرف برق ماشین جوجه کشی دماوند

سیستم برق دستگاههای تولیدی گروه دماوند با توجه به فناوری های استفاده شده در آن به گونه ای است که مصرف انرژی دستگاهها در حد مطلوبی قرار دارد. حتی می توان آنها را نسبت به دیگر تولیدات داخلی کم مصرف دانست.

این دستگاهها امکان اتصال به برق باطری را داشته و در شرایط اضطراری می توان از موتور برق جهت ادامه فعالیت دستگاه استفاده نمود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.