دستگاه جوجه کشی صنعتی بزرگ
دستگاه جوجه کشی صنعتی بزرگ
4 (80%) 5 votes

دستگاه جوجه کشی صنعتی بزرگ

دستگاه جوجه کشی صنعتی بزرگ با ظرفیت های ۶۰۰۰ عدد تخم مرغ و ۱۰.۰۰۰ عدد ، ۱۵۰۰۰و ۴۵۰۰۰عدد تخم و به بالا در گروه های صنعتی تولید و ارائه می گردد. این دستگاه های جوجه کشی نه تنها برای تولید جوجه یک روزه مورد نیاز مرغداری هاست بلکه برای تامین جوجه ی یک روزه ی مورد نیاز درسالن های پرورش بلدرچین و بوقلمون و اردک و غاز نیز بسیار کاربرد دارد.

جنس بدنه دستگاه جوجه کشی صنعتی بزرگ

بدنه ی دستگاه جوجه کشی صنعتی بزرگ از جنس ساندویچ پانل بوده که این ساندویچ پانل دارای دو جداره از ورق ABS تولید شده که وسط آن توسط عایق بسیار قوی با دانسیته ۴۰ پوشیده شده است .این بدنه ی خاص و منحصر به فرد از نوسان دما در داخل انکیباتور جلوگیری کرده و مصرف انرژی را به حداقل ممکن کاهش می دهد.

سایر مشخصات دستگاه و جنس آن ها به شرح زیر می باشد:

  • پروفیل های بیرونی دستگاه از آلومینیوم با پوشش رنگ پودری پوشش داده شده ، استحکام می گیرد.
  • برخی از قطعات دستگاه از استیل استنلس نگیر و نسوز و غیر مغناطیسی تولید می گردد.
  • سیستم رطوبت دهی دستگاه با استفاده از کمپسور و نازل دانفوس ۱.۲۵-۶۰درجه ساخت آلمان می باشد.
  • سیستم تنظیم دما با استفاده از المنت های ۳۰۰۰ وات ساخت اسپانیا می باشد.

بزرگترین دستگاه جوجه کشی صنعتی

بزرگترین و حرفه ای ترین دستگاه جوجه کشی صنعتی در خاورمیانه دستگاه جوجه کشی 12000 تایی می باشد.همچنین این دستگاه به صورت تمام اتوماتیک کار می کند و می تواند بهترین دستگاه جوجه کشی بزرگ از نظر راندمان و هچ کردن تخم نطفه دار تعداد بالا باشد. رطوبت سازی در این دستگاه هم به صورت کاملا اتوماتیک انجام خواهد شد.

در دستگاه جوجه کشی صنعتی نیز رطوبت هم از طریق رطوبت سازهای التراسونیک اصل المانی تزریق می گردد. بُرد دستگاه جوجه کشی 12000 تایی به گونه ای است که رطوبت دستگاه را هم به صورت خودکار و اتوماتیک تنظیم نموده و هم از بالا پایین رفتن بیش از حد آنها جلوگیری می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نماد اعتماد الکترونیک
نماد اعتماد الکترونیک
نماد اعتماد الکترونیک
نماد اعتماد الکترونیک