دستگاه جوجه کشی هدهد
هدهد
4 (80%) 13 vote[s]

هدهد

این پرنده نام های مختلفی دارد. هد هد و شانه به سر دو نام رایج آن می باشند که شانه به سر به دلیل کاکل شانه مانند روی سرش می باشد. محل زندگی این پرندگان در کشور های آسیایی ، اروپا، آفریقای جنوبی و شمالی و ماداگاسکار می باشد.دو ویژگی مهم که باید محل زندگی آنها داشته باشد این بوده که زمینی که در آن زندگی می کنند باید دارای پوششی گیاهی باشد که بتوانند میان آنها حشرات را پیدا کنند و همچنین شکافی در اجسام عمودی نظیر درخت ، صخره یا دیوار وجود داشته باشد تا بتوانند در آن لانه بسازند. اما در این بخش علاوه به بر معرفی آن می خواهیم به معرفی دستگاه جوجه کشی هدهد بپردازیم ، با ما همراه باشید.

مشخصات هدهد

اندازه ی هر هدهد 25 تا 29 سانتی متر و طول بالها 44 تا 48 سانتی متر می باشد. پرواز نامنظم هدهد ها بسیار بی نظیر و دیدنی می باشد. کاکل روی سر آنها بیشتر مواقع بسته می باشد و فقط در مواقعی که احساس خطر کنند آن را باز می کنند. رنگ سر و بدن این پرنده قهوه ای مایع به صورتی کم رنگ و دم و بال ها راه راهی سیاه و سفید می باشد.همچنین دارای کاکلی بلند به همراه نوک سیاه و منقاری دراز و خمیده دارد که برای بیرون آوردن کرم ها و حشرات در سوراخ ها از آن استفاده می کنند.

هدهد ماده به هنگام پرورش جوجه هایش از انتهای بدنش مقداری ترشحات بدبو خارج شده که بوی بدی دارد و همین بوی بد آن باعث می شود تا شکارچیان نتوانند آنجا بروند و به نوعی خاصیت ضد میکروبی می باشد و با خارج شدن پرنده ها از تخم این بوی بد از بین می رود.

دستگاه جوجه کشی هدهد

دستگاه جوجه کشی هدهد ، دستگاه های جوجه کشی دی کیو شاپ به گونه ای طراحی شده که این قابلیت را به شما می دهد تا نوع پرنده را نیز انتخاب کنید و به کمک آن هر نوع پرنده ای را جوجه کشی کرده و پرورش دهید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نماد اعتماد الکترونیک
نماد اعتماد الکترونیک
نماد اعتماد الکترونیک
نماد اعتماد الکترونیک