نسل جدید دستگاه های جوجه کشی ۲۱۰ تایی

دستگاه های جوجه کشی ۲۱۰ تایی

جدید دستگاه های جوجه کشی ۲۱۰ تایی – نسل جدیدی از دستگاه های جوجه کشی با تعدا بالا که با بهترین کیفیت تولید و در بازار عرضه میشود. ماشین های جوجه کشی ۲۱۰ تایی که با تغییرات اساسی و زیادی را در خود داشته که ظرفیت آن نیز افزایش پیدا کرده و سیسم رطوبتی و گرمایشی آن نیز بهبود یافته و به بهترین شکل ممکن عمل میکند و میتواند درصد بیشتری از تخم مرغ ها را به جوجه تبدیل کرده و به نتیجه برساند.

طریقه خرید دستگاه جوجه کشی

همچنین لازم به ذکر است که این دستگاه های نسل جدید ۲۱۰ عددی که با کد M250 تولید شده و در بازار عرضه میشود که در آنها میتوان در شانه های قدیمی ۲۹۴ عد تخم مرغ استفاده شود و در شانه های نسل جدید  ۲۵۲ عدد ظرفیت خواهد داشت همچنین این دستگاه میتوانید ۴۴۸ عدد تخم بلدرجین را در خود جای دهد و در کنار آن ۱۷۵ عدد تخم بوقلمون و غاز را در خود جای دهد که میتواند بسیار مناسب باشد.

ماشین های جوجه کشی نسل جدید ۲۱۰ عددی

دستگاه های جوجه کشی همه کار و خودکار M250 دارای سیستم های پیشرفته بود و میتواند گرما و رطوبت را در خود ذخیره کند. همچنین این دستگاه بعد از ماشین های جوجه کشی ۹۶ تایی به عنوان اولین دستگاه و تنها دستگاهی است که از توان ستر و هچر هم زمان هست تولید خواهد شد. همچنین سیستم دما ، رطوبت و اکسیژن گیری و چرخش  به صورت کامل و اتومات انجام خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نماد اعتماد الکترونیک
نماد اعتماد الکترونیک
نماد اعتماد الکترونیک
نماد اعتماد الکترونیک