نسل جدید دستگاه های جوجه کشی ۲۱۰ تایی

دستگاه جوجه کشی دی کیو شاپ
نسل جدید دستگاه های جوجه کشی ۲۱۰ تایی
امتیاز بدهید

دستگاه های جوجه کشی ۲۱۰ تایی

جدید دستگاه های جوجه کشی ۲۱۰ تایی – نسل جدیدی از دستگاه های جوجه کشی با تعدا بالا که با بهترین کیفیت تولید و در بازار عرضه میشود. ماشین های جوجه کشی ۲۱۰ تایی که با تغییرات اساسی و زیادی را در خود داشته که ظرفیت آن نیز افزایش پیدا کرده و سیسم رطوبتی و گرمایشی آن نیز بهبود یافته و به بهترین شکل ممکن عمل میکند و میتواند درصد بیشتری از تخم مرغ ها را به جوجه تبدیل کرده و به نتیجه برساند.

طریقه خرید دستگاه جوجه کشی

همچنین لازم به ذکر است که این دستگاه های نسل جدید ۲۱۰ عددی که با کد M250 تولید شده و در بازار عرضه میشود که در آنها میتوان در شانه های قدیمی ۲۹۴ عد تخم مرغ استفاده شود و در شانه های نسل جدید  ۲۵۲ عدد ظرفیت خواهد داشت همچنین این دستگاه میتوانید ۴۴۸ عدد تخم بلدرجین را در خود جای دهد و در کنار آن ۱۷۵ عدد تخم بوقلمون و غاز را در خود جای دهد که میتواند بسیار مناسب باشد.

ماشین های جوجه کشی نسل جدید ۲۱۰ عددی

دستگاه های جوجه کشی همه کار و خودکار M250 دارای سیستم های پیشرفته بود و میتواند گرما و رطوبت را در خود ذخیره کند. همچنین این دستگاه بعد از ماشین های جوجه کشی ۹۶ تایی به عنوان اولین دستگاه و تنها دستگاهی است که از توان ستر و هچر هم زمان هست تولید خواهد شد. همچنین سیستم دما ، رطوبت و اکسیژن گیری و چرخش  به صورت کامل و اتومات انجام خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چطور به دی کیو شاپ اعتماد کنیم ؟

دارای نماد اعتماد الکترونیک
ثبت شده در ستاد ساماندهی پایگاههای اینترنتی کشور
وب سایت منتخب مردمی در جشنواره وب ایران ( سال 1395 )


logo-samandehi
نماد اعتماد الکترونیک