پرورش غاز دو رگه اکراینی
پرورش جوجه غاز دورگه اکراینی
4.6 (91.67%) 12 vote[s]

پرورش جوجه غاز دورگه اکراینی

غازها پرندگانی عظیم و مقاومی هستند. غازهای دو رگه نسبت به دیگر پرندگان سود بیشتری دارند به همین خاطر اکثر مشتریان برای جوجه کشی غاز دستگاه جوجه کشی خریداری می کنند. جوجه کشی غاز یکی از سخت ترین نوع جوجه کشی در بین پرندگان می باشد که شامل پارامترهای مختلفی می باشد. دی کیو شاپ با بروز کردن سیستم کنترل و دستگاه جوجه کشی تولیدی یک گام مثبت در بالا بردن درصد هچ غاز کرده است. امروزه مشتریان مختلف در دستگاه های جوجه کشی تولیدی دی کیو شاپ جوجه درآوری آسان و بالا را تجربه می کنند و اکثر مشتریان ما از 1 دستگاه جوجه کشی به چندین دستگاه جوجه کشی دارند. جوجه کشی غاز 2 رگه اکراینی ایی که ما امروز نمی دانم.

 جوجه کشی و پرورش غاز دو رگه اکراینی

غاز دو رگه اکراینی

فیلم پرورش جوجه غاز دو رگه ارسالی یکی از مشتریان دی کیو شاپ

 

 

2 دیدگاه در مورد “پرورش جوجه غاز دورگه اکراینی

 • سه شنبه 14 خرداد 1398 at 14:22
  Permalink

  باسلام ایا شما تخم قوغاز یا اکراینی دارید قیمت چنده وایا همیشه دارید یا ایام مشخصیه وغاز اکراینی در سال چند تخم میگذارد ودر اخر شما بهترین دستگاه جوجه کشی برای غاز را دارید یا نه در مقایسه با اسکندری ودماوند وسایر مارکها با را

  Reply
  • یکشنبه 19 خرداد 1398 at 18:10
   Permalink

   سلام
   تخم نژادهای غاز از لحاظ نطفه داری از اوایل زمستان شروع می شود و نهایتا تا اواخر اردیبهشت بطول می انجامد . بیشتر سفارشات مشتریان دستگاه جوجه کشی دی کیو شاپ یا دماوند برای جوجه کشی غاز می باشد . درصد هچ بالا بدلیل دارا بودن از سیستم کنترلر PLC-PID هوشمند و بهره بردن از سنسورهای دقیق NTC می باشد که علاقمندان با هچ بالا از دستگاه های دی کیو شاپ یا دماوند استفاده می کنند.

   دی کیو شاپ

   Reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نماد اعتماد الکترونیک
نماد اعتماد الکترونیک
نماد اعتماد الکترونیک
نماد اعتماد الکترونیک